Kategorie

Producenci

eBiuletyn-Newsletter

JUSTUS Island Aqua (z płaszczem wodnym)- piaskowiec/steatyt

Kominek wolnostojący z płaszczem wodnym

Więcej szczegółów

7624

Ostatnie egzemplarze!

2 862,21 €

h2o

Za pomocą przyjemnego ognia z kominka na drewno w Państwa salonie, możecie Państwo równocześnie poprzez wysoko wydajny wodny wymiennik ciepła wspomagać centralne ogrzewanie
i przygotowywanie ciepłej wody w całym domu. Tą możliwość oferują kominki z serii AQUA firmy JUSTUS. Dzięki przekonującej technice pomiędzy 50% a 60% wytwarzanego ciepła kierowanych jest do obiegu wody. Reszta służy jako źródło grzewcze w miejscu ustawienia.

 

Za pomocą licznej dokumentacji technicznej i schematu połączeń JUSTUS wspiera Państwa w planowaniu swojej instalacji grzewczej. Dodatkowo do dyspozycji konieczne są moduły akcesoriów jako hydrauliczne stanowisko załadowcze AQUAload i elektryczny układ różnicowy AQUAcontrol. Absolutnym warunkiem dla instalacji „AQUA” jest montaż zbiornika akumulacyjnego o pojemności przynajmniej 300 litrów, w przypadku instalacji kombinowanych, ewentualnie większego.

Szczególnie ciekawa i chroniąca zasoby jest kombinacja kominka JUSTUS z wodnym wymiennikiem ciepła z drugim źródłem wytwarzania ciepła na bazie energii odnawialnej, np. z instalacją na energię słoneczną lub pompą wodną.

 

W cenie

- Termiczne zabezpieczenie odpływu

- Regulator do szybkiego rozpalania

 

DANE TECHNICZNE

 

 ISLAND AQUA

 

 x

 x

 

 góra/tył

kW

 10

mm

 1151

mm

 605

mm

 551

kg

 202

mm

 150/100

g/s

 8,8

°C

 225

mbar

 0,12

cm

 20

cm

 20

cm

 80

 

 

 

  • Wysokość mm
  • Szerokość mm
  • Głębokość mm
  • Waga kg
  • Moc nominalna kW

Gadu - Gadu

Partnerzy